Sportclub Pekela 2000

Burgemeester Boekhoven Sport Park Rondweg 4 9663 CR Nieuwe Pekela T: 0597-645374

Hier vind je de gegevens van de contactpersonen binnen Pekela 2000.

Dagelijks Bestuur

Andre Zweers wedstrijdsecretaris
✆ 06-23558633
andre@pekela2000.nl
Jan Willem Pijper
voorzitter
✆ 06-30987659
janwillem@pekela2000.nl
Willy Bugel
penningmeester
✆ 0597-646636 of ✆ 06-49648182
willy@pekela2000.nl
Jakob Molema
Secretaris
✆ 06-27202958
jakob@pekela2000.nl
Peter Riemeijer bestuurscoördinator onderbouw (F, E en D junioren)
✆ 06-25383242
peter@pekela2000.nl
Geert Oost
ledenadministratie / aanspreekpunt bestuur PJC
✆ 06-57994372
geert@pekela2000.nl

Jeugdleiders en trainers:

JO17-1
Patrick Dijk 06-23405150 patrick@pekela2000.nl
Niels Roelfsema 06-48813550 niels@pekela2000.nl
Marcel Luth 06-46634178 marcel@pekela2000.nl
Rudy Priem 06-57576314 rudy@pekela2000.nl
JO15-1
Henk Haak 06-13910378 henkhaak@pekela2000.nl
Pieter Raatjes 06-52186746 pieter@pekela2000.nl
Nick Stuut 06-30184055 nick@pekela2000.nl
Henk van der Vlag 06-47442091 henkvandervlag@pekela2000.nl
JO15-2G
Arnold van Achteren 06-52399383 arnhold@pekela2000.nl
Erwin Boer 06-52647237 erwin@pekela2000.nl
JO13-1G
Henk de Groot 06-30928934 henk@pekela2000.nl
Rick Haan 06-42478084 rick@pekela2000.nl
JO11-1G
Marijn Goossens 06-10872304 marijn@pekela2000.nl
Jan Willem Pijper 06-30987659 janwillem@pekela2000.nl
JO11-2G
Maurice Weltevreden 06-57766572 maurice@pekela2000.nl
Richard Bakker 06-42067175 richard@pekela2000.nl
Klaas Davids 06-11443216 klaas@pekela2000.nl
JO9-1G
Erik Heijerman 06-54945054 erik@pekela2000.nl
Denny van der Laan 06-46293335 denny@pekela2000.nl
JO9-2G / Kabouters
Peter Riemeijer 06-25383242 peter@pekela2000.nl
VR1 7×7
Ina Venema 06-24345373 ina@pekela2000.nl
MO17-1
Ina Venema 06-24345373 ina@pekela2000.nl
Gert Elze haaijer 06-11849008 gertelze@pekela2000.nl
Gaatze Postma  06-27314861 gaatze@pekela2000.nl
 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X