Sportclub Pekela 2000

Burgemeester Boekhoven Sport Park Rondweg 4 9663 CR Nieuwe Pekela T: 0597-645374

Hier vind je de gegevens van de contactpersonen binnen Pekela 2000.

Wedstrijdsecretaris

tel: 06-30987659
positie vacant

wedstrijdsecretaris@pekela2000.nl
Dagelijks Bestuur

Andre Zweers aanspreekpunt bestuur Damacota
✆ 06-23558633
andre@pekela2000.nl
Jan Willem Pijper
voorzitter / wedstrijdsecretaris a.i.
✆ 06-30987659
janwillem@pekela2000.nl
Willy Bugel
penningmeester
✆ 0597-646636 of ✆ 06-49648182
willy@pekela2000.nl
Jakob Molema
Secretaris / coördinator bovenbouw
✆ 06-27202958
jakob@pekela2000.nl
Peter Riemeijer bestuurscoördinator onderbouw (F, E en D junioren)
✆ 06-25383242
peter@pekela2000.nl
Geert Oost
ledenadministratie / aanspreekpunt bestuur PJC
✆ 06-57994372
geert@pekela2000.nl

Jeugdleiders en trainers:

Team Naam Leider Telefoonnummer
Kabouters Emma Zweers 06-31367152
Kabouters Niels Swarts 06-45540144
JO9-1G Yvonne Joosten 06-81124181
JO9-1G Richard Wijsbeek 06-31037479
JO9-1G Bram Koerts  
JO10-1G Peter Riemeijer 06-25383242
JO10-1G Willem Cannegieter 06-25339630
JO10-1G Simone Goossens 06-30441692
JO10-1G Marinus Goossens  
JO11-1G Marieke Buurmeijer 06-38205839
JO11-1G Jan Willem Pijper 06-30987659
JO12-1G Erick Heijerman 06-54945054
JO12-1G Denny van der Laan 06-46293335
JO13-1G Richard Bakker 06-42067175
JO13-1G Maurice Weltevreden 06-57766572
JO13-1G Leonie Davids  
JO13-2G Henrie Meulman 06-53428331
JO13-2G Michel Greven  
JO13-2G Koen Sterenborg  
JO17 Henk van der Vlag 06-47442091
JO17 Andre Zweers 06-23558633
VR1 & VR2 Johan van der Laan 06-31549715
VR1 & VR2 Ina Venema 06-24345373
 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X