Sportclub Pekela 2000

Burgemeester Boekhoven Sport Park Rondweg 4 9663 CR Nieuwe Pekela T: 0597-645374

Hier vind je de gegevens van de contactpersonen binnen Pekela 2000.

Dagelijks Bestuur

Andre Zweers
wedstrijdsecretaris
06-23558633
andre@pekela2000.nl
Eddie Jonker
voorzitter
vanaf 1-1-2018 vacant
0597-647255 of 06-11005377
eddie@pekela2000.nl
Willy Bugel
penningmeester
0597-646636 of 06-49648182
willy@pekela2000.nl
Harry Blaauw
coördinator aanspreekpunt bestuur Damacota & bestuurscoördinator bovenbouw (B en C junioren)
vanaf 1-1-2018 vacant
06-11725070
harry@pekela2000.nl
Peter Riemeijer
bestuurscoördinator onderbouw (F, E en D junioren)
peter@pekela2000.nl 06-25383242
Geert Oost
ledenadministratie / aanspreekpunt bestuur PJC
06-57994372
geert@pekela2000.nl
secretaris: vacant.
Voor eventuele vragen, opmerkingen e.d. kunt u contact
opnemen met één van de overige bestuursleden

Jeugdleiders en trainers:

JO17-1
Patrick Dijk 06-23405150 patdijk@gmail.com
Niels Roelfsema 06-48813550 nielsroelfsema@hotmail.com
Marcel Luth 06-46634178 mluth75@gmail.com
Rudy Priem 06-57576314 rudypriem@hotmail.com
JO15-1
Henk Haak 06-13910378 hhaak@home.nl
Pieter Raatjes 06-52186746 huisraat47@ziggo.nl
Nick Stuut 06-30184055 nickstuut@hotmail.com
Henk van der Vlag 06-47442091 henkendina@live.nl
JO15-2G
Arnold van Achteren 06-52399383 bearvanachteren@ziggo.nl
Erwin Boer 06-52647237 erwinboer73@gmail.com
JO13-1G
Henk de Groot 06-30928934 henk@pekela2000.nl
Rick Haan 06-42478084 rick@pekela2000.nl
JO11-1G
Marijn Goossens 06-10872304 marijn@staalstraalzuidbroek.nl
Jan Willem Pijper 06-30987659  j.w.pijper@hetnet.nl
JO11-2G
Maurice Weltevreden 06-57766572 mauriceweltevreden@live.nl
Richard Bakker 06-42067175 richard.lina@ziggo.nl
Klaas Davids 06-11443216 klaas.davids@gmail.com
JO9-1G
Erik Heijerman 06-54945054 heijerman01@gmail.com
Denny van der Laan 06-46293335 denny@24athome.nl
JO9-2G / Kabouters
Peter Riemeijer 06-25383242 peter@pekela2000.nl
VR1 7×7
Ina Venema 06-24345373 ina@pekela2000.nl
MO17-1
Ina Venema 06-24345373 ina@pekela2000.nl
Gert Elze haaijer 06-11849008 gertelzehaaijer@hotmail.nl
Gaatze Postma  06-27314861  gaatze4@gmail.com

 

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X