Sportclub Pekela 2000

Burgemeester Boekhoven Sport Park Rondweg 4 9663 CR Nieuwe Pekela T: 0597-645374

Hier vind je de gegevens van de contactpersonen binnen Pekela 2000.

Dagelijks Bestuur

Andre Zweers
wedstrijdsecretaris
06-23558633
andre@pekela2000.nl
Eddie Jonker
voorzitter
0597-647255 of 06-11005377
eddie@pekela2000.nl
Willy Bugel
penningmeester
0597-646636 of 06-49648182
willy@pekela2000.nl
Harry Blaauw
coördinator aanspreekpunt bestuur Damacota & bestuurscoördinator bovenbouw (B en C junioren)
06-11725070
harry@pekela2000.nl
secretaris: vacant.
Voor eventuele vragen, opmerkingen e.d. kunt u contact
opnemen met één van de overige bestuursleden
Geert Oost
ledenadministratie / aanspreekpunt bestuur PJC
06-57994372
geert@pekela2000.nl
Vacant
bestuurscoördinator meiden
Peter Riemeijer
bestuurscoördinator onderbouw (F, E en D junioren)
peter@pekela2000.nl 06-25383242
 

Jeugdleiders en trainers:

 

JO17-1

Patrick Dijk   06-23405150 patdijk@gmail.com
Niels Roelfsema   06-48813550 nielsroelfsema@hotmail.com
JO15-1      
Henk Haak   06-13910378 hhaak@home.nl
Pieter Raatjes   06-52186746 huisraat47@ziggo.nl
Rudy Priem   06-57576314 rudypriem@hotmail.com
JO13-1      
Arnold van Achteren   06-52399383 bearvanachteren@ziggo.nl
Nick Stuut   06-30184055 nickstuut@hotmail.com
Eddie Jonker   06-11005377 eddie@pekela2000.nl
JO13-2      
Henk de Groot   06-30928934 henk@pekela2000.nl
Rick Haan   06-42478084 rick@pekela2000.nl
 JO9-1 / kabouters      
Peter Riemeijer   06-25383242 peter@pekela2000.nl
VR1 7×7      
Ina Venema   06-24345373 ina@pekela2000.nl
MO15-1      
Gert Elze haaijer   06-11849008 gertelzehaaijer@hotmail.nl
Renze Peper   06-11303178 pepertjes@netvisit.nl
MO13-1      
Marijet Jonkman   06-81642220 amydioney@hotmail.com
Erwin Boer   06-52647237 erwinboer73@gmail.com

 

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X