Sportclub Pekela 2000

Burgemeester Boekhoven Sport Park Rondweg 4 9663 CR Nieuwe Pekela T: 0597-645374

Hier vind je de gegevens van de contactpersonen binnen Pekela 2000.

Wedstrijdsecretaris

tel: 06-30987659
positie vacant

wedstrijdsecretaris@pekela2000.nl
Dagelijks Bestuur

Andre Zweers aanspreekpunt bestuur Damacota
✆ 06-23558633
andre@pekela2000.nl
Jan Willem Pijper
voorzitter / wedstrijdsecretaris a.i.
✆ 06-30987659
janwillem@pekela2000.nl
Willy Bugel
penningmeester
✆ 0597-646636 of ✆ 06-49648182
willy@pekela2000.nl
Jakob Molema
Secretaris / coördinator bovenbouw
✆ 06-27202958
jakob@pekela2000.nl
Peter Riemeijer bestuurscoördinator onderbouw (F, E en D junioren)
✆ 06-25383242
peter@pekela2000.nl
Geert Oost
ledenadministratie / aanspreekpunt bestuur PJC
✆ 06-57994372
geert@pekela2000.nl

Jeugdleiders en trainers:

JO17-1
Henk van der Vlag 06-47442091 henkvandervlag@pekela2000.nl
JO16
Arnold van Achteren 06-52399383 arnhold@pekela2000.nl
Niels Roelfsema 06-48813550 niels@pekela2000.nl
JO12-1G
Richard Bakker 06-42067175 richard@pekela2000.nl
Klaas Davids 06-11443216 klaas@pekela2000.nl
JO12-2G
Hendrie Meulman 06-53428331 hendrie@pekela2000.nl
Maurice Weltevreden 06-57766572 maurice@pekela2000.nl
JO11-1G
Erick Heijerman 06-54945054 erick@pekela2000.nl
Denny van der Laan 06-46293335 denny@pekela2000.nl
JO10-1G
Peter Riemeijer 06-25383242 peter@pekela2000.nl
Wietske Postma 06-21463820 wietske@pekela2000.nl
Iris Beumee 06-27070267 iris@pekela2000.nl
JO8-1G
Richard Wijsbeek 06-31037479 richardwijsbeek@pekela2000.nl
Yvonne Joosten 06-81124181 yvonne@pekela2000.nl
JO7-1G
Bert Hut 06-55802280 bert@pekela2000.nl
Harm Meijer 06-42128147 harm@pekela2000.nl
Kabouters
Peter Riemeijer 06-25383242 peter@pekela2000.nl
Onder 4
Peter Riemeijer 06-25383242 peter@pekela2000.nl
VR1  & VR2
Johan van der Laan 06-31549715 johan@pekela2000.nl
Ina Venema 06-24345373 ina@pekela2000.nl
Keepertraining onderbouw
Maurice Weltevreden 06-57766572 maurice@pekela2000.nl
 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X